Контакти

Гр. София, п.к 1618 Район Витоша, ул. Околовръстен път Номер 3
Гр. Варна, п.к 9000, Център, ул. Котел 10

Свържете се с нас

Министерството на здравеопазването на Испания разследва смъртта на 30-годишен преподавател от Толедо, издъхнал в понеделник след като развил сериозна тромбоемболична реакция след ваксинация с препарата на АстраЗенека, предава Novini.bg.

Младият мъж е бил хоспитализиран в петък с много тежки тромби, за които се смята, че са обвързани с ваксината на АстраЗенека. Въпреки усилията на лекарите да го спасят, той е издъхнал в понеделник, съобщиха от администрацията на Кастийя-Ла Манча.

От лечебното заведение, в което е бил приет младият преподавател, са информирали за случая както здравното министерство, така и Испанската агенция по лекарствата, информира онлайн изданието “20minutos”.

Хареса ли ви публикацията?

Натиснете на звезда за да ни оцените!

Средна оценка / 5. Брой гласували:

Все още няма добавен рейтинг.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *